linkwall

Potisk a příslušenství:

Expand LinkWall

Reklamní stěna Expand LinkWall jedna z nejrychlejších cest k vytvoření ideálního dojmu.

Barva: stříbrná

Pro kalkulaci kontaktujte naše produkční oddělení - 533 433 141.

Tato reklamní stěna je velice flexibilní, můžete poskládat stěnu jak dlouhou si jen přejete za pomoci jednotlivých panelů (90 cm) a specialních spojek (60 cm), které tyto jednotlivé panely spojují dohromady. Zároveň si můžete vybrat i výšku mezi dvěmi variantami 220 nebo 250 cm. Stačí jen kontaktovat naše pracovníky na tel: +420 533 433 712.

Reklamní stěna Expand LinkWall Vám dovolí sdělit informace jednoduchou a elegantní cestou. Velká výstavní plocha bez jakýchkoliv rušivých elementů umožňuje atraktivní vizuální řešení Vaší prezentace.

S Reklamní stěnou Expand LinkWall dáte přenosnosti nový význam. Velmi lehká, avšak stabilní a odolná konstrukce v praktické transportní tašce se jednoduše přenáší i staví. Ve chvilce máte připraveno vše, co potřebujete ke kvalitní prezentaci.

Součástí Reklamní stěny Expand LinkWall je transportní taška, která je všestranná a přizpůsobená pro všechny konstrukce včetně grafiky.  Nabídka v pravo "Potisk a příslušenství".

Ke stažení

Další obrázky

  • Expand LinkWall 2
  • Expand LinkWall
  • Expand LinkWall
  • Expand LinkWall
  • Expand LinkWall
  • Expand Linkwall
  • new image

Pro naše klienty pravidelně nabízíme produkty s nejlepším poměrem ceny a kvality. Spokojenost našich klientů chceme dosáhnout nejen výbornou kvalitou ale i přijatelnou cenou. Reklamní systémy jako rollup, áčka a mnohé další jsou vám nyní k dispozici za skvělý poměr cena a kvalita.

Roll-up Promo stolek Reklamní stojan Reklamní áčko Reklamní vlajka Reklamní banner

Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem reklamního systému obraťte se na naše pracovníky.

Jsme vám k dispozici PO - ČT od 8:00 do 16:00 hodinPÁ od 8:00 do 13:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.